جلیقه ایمنی

جلیقه کار که در بازار با نام‌های دیگری مانند جلیقه ایمنی نیز شناخته می‌شود، یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات ایمنی فردی است. پوشیدن جلیقه ایمنی و لباس کار مخصوص هر شغل، یک راه‌کار مناسب برای حفظ سلامت کارکنان و افزایش ایمنی کار محسوب می‌شود. جلیقه‌های کار مدل‌های متنوعی دارند که هر کدام برای شغلی خاص مناسب‌اند.

بدون‌شک مهم‌ترین کاربرد جلیقه‌های ایمنی در محیط کار، محافظت از سلامت کارکنان است. امروزه کارگران ساختمانی، آتش‌نشان‌ها، برق‌کاران، لوله‌کش‌ها، کارکنان معادن، کارگران صنعت نفت یا ذوب‌آهن و بسیاری از کارکنان مشاغل دیگر، از انواع جلیقه کار برای حفظ ایمنی خود در محل کار استفاده می‌کنند. همچنین، پوشیدن لباس کار یک‌دست، باعث ایجاد نظم در میان کارکنان و شناخت کارگران بخش‌های مختلف از هم خواهد شد.

جلیقه ایمنی

کاربرد:

جلیقه های ایمنی در انواع شبرنگ دار و خبرنگاری تولید می شود. جلیقه های ایمنی شبرنگ دار برای مامورین انتظامی، شهرداری و کارکنانی است که در شب کار می کنند مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از جلیقه های خبرنگاری به منظور هماهنگی میان کارکنان و نظم بیشتر بین آنها  استفاده می شود.

 

مدل دوخت:

این لباس‌ها در انواع جلیقه خبرنگاری چهار جیب، جلیقه خبرنگاری شش جیب، جلیقه های تبلیغاتی، ژیله تبلیغاتی، کاور جلیقه تولید میشود. معمولا این جلیقه ها دارای جیب‌های بزرگ و کوچکی هستند که می‌توان از آن‌ها برای نگه‌داری از ابزارهای مهم و لازم برای کار استفاده کرد.

ویژگی ها:

1-قابلیت استفاده از جنس های مختلف مانند پنبه، پلی استر یا مخلوط2-دوام و طول عمر بالا
3-کیفیت دوخت بالا
4-داشتن جیب برای قرارگیری وسایل
5-خاصیت ضدآب بودن در برخی مدل‌ها
6-سایز و رنگ‌بندی متنوع